Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
Plastik Tüp Vakumlu Lehimleme Macunu 700 Derece PCD PCBN Karbür Aletler Lehimleme
| Malzeme: | Lehimleme akısı |
|---|---|
| orijinal: | Amerika Birleşik Devletleri |
| Paketleme: | Plastik tüp |
Seramik MD ND Elmas için 100g Oksidasyonsuz Lehimleme Akı Macunu
| Malzeme: | PCD PCBN elmas takımlar lehim pastası |
|---|---|
| Uygulama: | Elmas alet lehimleme |
| orijinal: | Amerika Birleşik Devletleri |
CE Onayı Vakumlu Lehimleme Macunu 100g Lehimleme Makinesi Yüksek Frekans için
| modeli: | 800-41 |
|---|---|
| lehimleme sıcaklığı: | 760°C |
| orijinal: | Amerika Birleşik Devletleri |
PCD PCBN Araçları Vakum Lehimleme Makinesi için Lehimleme Akı Yapıştır 760 Derece
| lehimleme sıcaklığı: | 760 derece |
|---|---|
| Uygulama: | Kullanılan lehimleme hizmeti |
| Model numarası.: | 800-41 |
Elmas Lehimleme için MSDC Sertifikasyonu Vakumlu Lehim Pastası
| Uygulama: | PCD PCBN ELMAS TAKIMLAR LEHİMLEME |
|---|---|
| Malzeme: | PCD PCBN elmas aletler lehimleme |
| Adedi: | 100 gram |
PCBN PCD Araçları Vakumlu Lehim Pastası Karbür Aletler İçin 750 Derece
| Malzeme: | akı |
|---|---|
| Başvuru: | PCD ve PCBN lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41 |
PCD Ultra Sert Elmas Aletler İçin 800 Derece Vakumlu Lehim Pastası
| İsim: | Vakum Kaynak Akısı |
|---|---|
| modeli: | 800-41 |
| aktif sıcaklık: | 760°C |
Yoğunluk 9,7 Mg/metreküp Vakum Kaynak Pastası, Elektriksel İletkenlik 9,4 X 10^6 ohm metre Hassas Kaynak için uygundur
| Brazingatmosphere: | Vacuum Or Inert Gas |
|---|---|
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
Orta viskozluklı vakumlu braslama pastası Erime noktası Tipik olarak 9001100°C Elektrik iletkenliği 9.4 X 106 ohm Metal birleştirme için mükemmel
| Electrical Conductivity: | 9.4 X 106 /ohm∙m |
|---|---|
| Active Temperature: | 760℃ |
| Viscosity: | Medium Viscosity For Easy Application |
Vacuum veya Inert Gaz Lehimleme Atmosfer Vacuum Lehimleme Yapıştırıcı 800-41 Üretimde Sabit ve Metal Lehimleme Sonuçlarını Sağlamak İçin Geliştirildi
| Melting Point: | 600-800°C |
|---|---|
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |

