Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 323 Ürünler.
CCD görsel konumu ve 0,005mm/katman çıkarma verimliliği ile PDC işleme makinesi
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma |
|---|---|
| Boyut: | 1280*950*1900 |
| Verimliliği Kaldır: | 0.005mm/katman |
10-100kHz frekanslı ve gravür yeteneğine sahip hava soğutmalı gravür makinesi
| Lazer Kaynağı: | Fiber |
|---|---|
| Verimliliği Kaldır: | 0.005mm/katman |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutması |
Çizim Makinesi 2.5kW Güç Fiber Kaynağı CCD Görsel Konumu 1064nm Dalga Uzunluğu
| Çıktı Gücü: | ≤100W |
|---|---|
| Genel Nominal Güç: | 2.5KW |
| sarf malzemesi: | olmayan |

