Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 326 Ürünler.
PCBN Boş Aletler için CTSTC Fiber Lazer Kesim Yüksek Hassasiyet
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
CTSTC Yüksek Hızlı Sürekli PCD Lazer Kesim Aşınma Direnci
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
PCBN Kesme Aletleri için CTSTC Özel CNC Metal Kesme Hizmeti Yüksek Doğruluk
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
Kübik Bor Nitrür Kesici Aletler İçin 600mm / Min CNC Metal Kesme Hizmeti
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
PCBN Araçları için CNC Metal Kesme Hizmeti
| Lazer Tipi: | lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
Lazer Kesme ve Gravür Makinesi PDC Profesyonel Gravür
| Ürün Adı: | 10-100kHz Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi PDC profesyonel Gravür |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
HE MOSS Kontrol Sistemi CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 5mm Paslanmaz Çelik Kesme Kalınlığı Limit 380V/50Hz Voltaj
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Hava Soğutmalı İş Mili CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi ve PDC Teknolojisi ile Sorunsuz Çalışma
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
1525 X 3050 Mm İş Parçası Boyutları, 220V Gerilim ve 1500W Güçlü CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Ultra Sert Malzeme Kesme Hizmeti İçin Ağaç İşleme Pcd Kesme Aleti Boşlukları
| Başvuru: | pcd/pcbn kesici |
|---|---|
| Ürün adı: | Ultra Sert Malzeme Kesme Hizmeti İçin Ağaç İşleme Pcd Kesme Aleti Boşlukları |
| anahtar kelime: | ağaç İşleme kesici |

