Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd blank ] eşleşme 357 Ürünler.
İnşaat Endüstrisi İçin Yüksek Sıvışım Direnci Polykristalin Elmas
| Teslim tarihi: | Ödeme yapıldıktan 3-7 gün sonra |
|---|---|
| Anahtar kelime: | PCD Boş |
| İletkenlik: | Düşük |
Sert Malzeme Kesme İçin 58mm Kaplamasız Polikristal Elmas
| Çap: | 58mm |
|---|---|
| kaplama: | kaplamasız |
| Şekil: | Yuvarlak |
Sert Malzeme Kesme 58mm Polikristal Elmas PCD DİSK
| Başvuru: | Sert Malzeme Kesimi İçin |
|---|---|
| kaplama: | kaplamasız |
| Sona ermek: | boşluk |
Yüksek Hassasiyetli Karbür PCD Endekslenebilir Uçlar Taşlama CNC İşleme
| Malzeme: | PCD+Karbür |
|---|---|
| Model numarası.: | DCGW11T304 |
| Başvuru: | PCD PCBN takımları kesme |
Ultra Sert Elmas Aletler İçin 5 Eksenli CNC PCD Taşlama Makinesi
| Malzeme: | PCD+Karbür |
|---|---|
| Model numarası.: | DCGW11T304 |
| Başvuru: | PCD PCBN takımları kesme |
PCBN Elmas Aletler İçin CE Sertifikalı PCD Taşlama Yüksek Güvenilirlik
| taşlama makinesi: | ZT-180 |
|---|---|
| Marka: | CHN-ÜST |
| taşlama malzemesi: | PCD PCBN ELMAS ARAÇLAR |
Yüksek Hızlı Kararlı PCD Tornalama Uçları Taşlama Yüksek Verimlilik
| Uç Yarıçapı: | 0-100 mm |
|---|---|
| Taşlama Doğruluğu: | +/-0,005 mm |
| Taşlama Basıncı: | 0-450N Ayarlanabilir |
Elmas Aletler İçin Esnek Yüksek Hızlı PCD Taşlama Hizmeti Pürüzsüz
| Uç Yarıçapı: | 0-100 mm |
|---|---|
| Taşlama Doğruluğu: | +/-0,005 mm |
| Taşlama Basıncı: | 0-450N Ayarlanabilir |
Alüminyum Alaşım için Polikristal Elmas Boş 70mm
| İsim: | polikristal elmas |
|---|---|
| kullanım: | PCD kesici aletler ekler |
| Başvuru: | Alüminyum alaşımı, metal, demir dışı metaller |
MD Diamond Tools PCD Taşlama Aletleri Endüstrisi için Yüksek Hassasiyet
| taşlama hizmeti: | PCD PCBN elmas taşlama |
|---|---|
| Model numarası.: | parmak frezeler |
| Marka: | CHN-ÜST |

