Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd fiber laser engraving machine ] eşleşme 88 Ürünler.
Masa Yolculuğu 200*200*60mm Fiber Laser Gravure Makinesi hava soğutma sistemi ve tüketilemez
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
CTSTC Fiber Lazer Gravür Makinesi, Elmas Aletler İçin 30w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| lazer kaynağı: | Lif |
|---|---|
| CNC: | Evet |
| Başvuru: | Lazer Gravür, PCD/CBN monokristaller tırmıkta elmas çip |
10-100kHz Frekanslı Fiber Lazer Gravure Makinesi Kabloların Kesilmesi için 110×110mm Kablo Boyutu
| Consumable: | Non |
|---|---|
| Engraving Speed: | ≤7000mm/s |
| Wave Length: | 1064nm |
Profesyonel Fiber Lazer Markalama Makinesi 510*210*400 300 mm, Lazer Dalga Boyu 1064nm
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Beam Full Divergence: | 1.5-2.0rad |
Çok yönlü Hava Soğutma Pcd Malzeme PCD Çoklu Uygulamalar için Boş Lazer Gravür Makinesi
| Pcd Material: | PCD Blank ,rotary Tools |
|---|---|
| Cnc: | Yes |
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
Metal İçin PCD PCBN Fiber Lazer Gravür Makinesi Yüksek Hassasiyet
| lazer kaynağı: | Lif |
|---|---|
| CNC: | Evet |
| Başvuru: | Lazer Gravür, PCD/CBN monokristaller tırmıkta elmas çip |
1mm Kalınlık CNC Fiber Lazer Gravür Makinesi Doğru Konumlandırılmış
| lazer kaynağı: | Lif |
|---|---|
| CNC: | Evet |
| Başvuru: | Lazer Gravür, PCD/CBN monokristaller tırmıkta elmas çip |
680 kg Pdc İşleme Makinesi / Fiber Lazer Gravure Makinesi Almanya Optik 2 Eksen Kontrolü
| Net Ağırlık: | 680kg |
|---|---|
| Odak Ayarlama Aralığı: | 0-30mm |
| Işın Tam Uzaklaşması: | 1.5-2.0rad |
680 kg net ağırlığı ve 0-30mm odak aralığı olan hassas lif lazer kazı makinesi
| Lazer Kaynağı: | Fiber |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 680kg |
| Odak Ayarlama Aralığı: | 0-30mm |
110×110mm Stripping Wire Fiber Laser Engraving Machine with PCD Blank Material 10640nm Wavelength
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
|---|---|
| Stripping Wire: | 110×110mm |
| Operating System: | EZCAD |

