Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] eşleşme 144 Ürünler.
Kesici takımların ve elmas malzemelerin işlenmesi için tasarlanmış, tutarlı doğruluk sağlayan 1500 Kg PCD taşlama makinesi
| Packing Size: | 1850*2100*1650mm |
|---|---|
| Pneumatic System: | JAPAN SMC Brand |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
Pnömatik Sistem JAPON SMC PCD Hızlama Makinesi Max Hızlama Çapı 200 mm Uyumlu Havacılık PCD Aracı CNC Araçları
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Tip Radius: | 0-70mm |
| Minimum Order: | 1 Set |
220-240V PCD Taşlama Makinesi B2B Satın Alma İçin 1 Set Minimum Sipariş
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Application: | PCD Tools PCBN Tools, Carbide Tools |
| Dust Collection System: | Dual HEPA Filter Vacuum |
1280dpi*960dpi görüntü sistemi çözünürlüğü ve 270° çapraz masa dönme açısıyla yüksek hassasiyetli PCD öğütme makinesi
| Dimension: | 1200*1168*1530mm(L*H*W) |
|---|---|
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
| Optical Tube Distance: | 300mm |
Özel Müşteri Gereksinimleri İçin Özelleştirilebilir Vakum Brazing Cihazı
| Bölme: | Kuvars Cam Tüp |
|---|---|
| Maksimum Vakum Hızı: | 10^-2 Pa |
| Hazne Boyutu: | 180*500mm |
Otomatik 600 kg vakumlu kaynak makinesi 18 Halogen tüpleri Kuvars cam odası 380V 3 fazlı 5 tel
| Uygulama: | PCD/PCBN ekler lehimleme |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 380V-3Phases-5Wire/20KW |
| Boyutlar: | U1600×G950×Y900mm |
Dökme Çarkı Yükseklik Düzenleme PCD Dökme Makinesi 170mm Seyahat Alanı Düzenlenebilir Dökme Basıncı
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
|---|---|
| Grinding Pressure: | 0-450N(adjustable) |
| Grinding Wheel Oscillation Frequency: | 0-45/min(adjustable) |
Etkin sıcaklık 760C Vakum Brazing Paste, üretimdeki ince kesimlerin ve hassas bileşenlerin brazing için uygundur
| Renk: | gümüş grisi |
|---|---|
| Lehimleme malzemesi: | PCD PCBN karbür takımlar lehimleme |
| paket: | Şırınga/Tüp |
-13°- 24°'luk bir öğütme tekerleği eğimi ve 250 Kat'a kadar görüntü büyütme ile PCD öğütme makinesi
| Grinding Wheel Traveling Range: | 170mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Oscillation Distance: | 0-40mm(adjustable) |
| Grinding Wheel Height Adjustment: | 140mm |
Özel tolerans ve performans seçenekleri ile yüksek hassasiyetli PCD öğütme araçları
| Size: | Customized |
|---|---|
| Processing Method: | Grinding |
| Material: | PCBN |

