Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] eşleşme 144 Ürünler.
Brazing malzemesi Vakum kaynak pasta Vakum Brazing paste PCD PCBN Karbid aletleri için çözüm Brazing ve metal bağlama
| Brazing Material: | PCD PCBN Carbide Tools Brazing |
|---|---|
| Basemetalcompatibility: | Compatible With Stainless Steel, Copper, Aluminum |
| Package Size: | 1 Lb Jar |
PCD/PCBN 1280dpi*960dpi 0-70mm uç yarıçaplı öğütme makinesi
| Optik Tüp Mesafesi: | 300 mm |
|---|---|
| Uç Yarıçapı: | 0-70mm |
| Taş Boyutu: | 150*40*40mm(D*Y*T) |
Yuvarlak İşlemde Yüksek Sertlik için Gelişmiş PCBN Kesme Araçları
| Aşınma direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Sertlik: | Yüksek |
| Boyut: | Özel |
PCD taşlama makinesi dayanıklı yapı PCD PCBN taşlama makinesi, takım malzemesi taşlama ve sürekli endüstriyel kullanıma uygundur.
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Toolmaterial: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
| Machinedimensions: | 1500 X 1200 X 1600 Mm |
Ucu Yarıçapı 0-70mm PCD PCBN malzeme öğütücü öğütme tekerleği çapı 150mm ve tutarlı öğütme performansı için tasarlanmıştır
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Gri Dökme Demir HSS Nodüler Dökme Demir için ADICO PCBN Boş 1.6 2.0 3.2mm Kalınlık
| İsim: | Gri Dökme Demir, HSS, Sfero Dökme Demir için 1.6/2.0/3.2mm Kalınlığında ADICO PCBN Körüğü |
|---|---|
| kullanım: | PCBN Araçları |
| Başvuru: | Gri dökme demir, HSS, küresel dökme demir |
Yüksek Korozyon Direnci PCBN Boş 1.6/2.0/3.2mm Kalınlık Adico Markası
| İsim: | Boş Yüksek Korozyon Direnci 1.6/2.0/3.2mm Kalınlık Adico Markası |
|---|---|
| kullanım: | PCBN Araçları |
| Başvuru: | Gri dökme demir, HSS, küresel dökme demir |
PCBN DISC keskin yuvarlak kesme aracı daha fazla dayanıklılık ve kesme verimliliği sağlar
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Typicaluses: | Turning, Milling, Drilling Hard Ferrous Materials |
Siyah PCBN Boş Yüksek Sertlik Düşük Termal Genişleme Giyim Direnci Yuvarlak/Kavre/Dörtgen
| Sertlik: | Yüksek |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,01 mm |
| şekli: | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen vb. |
Chemical Stability Excellent Resistance To Chemical Corrosion with PCBN DISC Tools
| Thermal Stability: | Can Withstand High Temperature Up To 1400°C |
|---|---|
| Hardness: | Higher Than 4500HV |
| Color: | Light Grey |

