Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd blank ] eşleşme 357 Ürünler.
5um/10um/25um Mikro Boyutlu PCD Aletleri Kesme ve Borma Aletleri için Ahşap İşleme Kesicisi
| Micro Size: | 5um/10um/25um |
|---|---|
| Application: | Cutting And Drilling Tools |
| Transparency: | High |
CT-S&T PCD Kesme Aleti Boşlukları Demir Dışı Metal Ametal Ahşap İçin Yüksek Sertlik
| Çap: | 54 mm/48 mm |
|---|---|
| Başvuru: | pcd/pcbn için kesici |
| Ürün adı: | CT-S&T PCD Kesici Takım Boşlukları: Demir Dışı Metal, Ametal, Ahşap için Yüksek Sertlik ve Toklu |
54mm PCD Kesici Takım Boşlukları 25um Polikristal Elmas Malzeme
| Malzeme: | polikristal elmas |
|---|---|
| Çap: | 48 mm 54 mm |
| Mikro Boyut: | 5um/10um/25um |
2Düşük aşınma direnci ve mikro boyut seçenekleri ile.0-CMW yuvarlak PCD eklentileri
| Abrasive Resistance: | Low |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Sample: | Available |
Customizable PCD Inserts with 0.4-0.6mm Diamond Layer and 1.6mm Thickness for Versatile and High-Performance Machining
| Size: | Various Sizes Available |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Availability: | In Stock |
Yüksek Mukavemetli PCBN PCD Kesici Uçlar CNC Taşlama Endüstriyel
| Malzeme: | PCD+Karbür |
|---|---|
| Model numarası.: | DCGW11T304 |
| Başvuru: | PCD PCBN araçları kesme |
Özelleştirilmiş Silindirik PCD Elmas Aletler Ödeme Süresi Western Union
| Ürün adı: | PCD Taşlama Takımları |
|---|---|
| BOYUT: | Özelleştirilmiş |
| OEM HİZMETİ: | Mevcut |
Gri Dökme Demir HSS Nodüler Dökme Demir için ADICO PCBN Boş 1.6 2.0 3.2mm Kalınlık
| İsim: | Gri Dökme Demir, HSS, Sfero Dökme Demir için 1.6/2.0/3.2mm Kalınlığında ADICO PCBN Körüğü |
|---|---|
| kullanım: | PCBN Araçları |
| Başvuru: | Gri dökme demir, HSS, küresel dökme demir |
High Chemical Stability PCD TOOLS and Durability Guaranteed for 1 Year
| Chemical Stability: | High |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Availability: | In Stock |
No input file specified.
| Marka: | CHN-ÜST |
|---|---|
| Model numarası.: | ZT-90 |
| Başvuru: | PCD araçları PCBN araçları, karbür araçları |

