Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd blank ] eşleşme 357 Ürünler.
PCD / PCBN HSS Malzeme Taşlama için Otomatik Kesme Aletleri Öğütücü
| Ağırlık: | 1450kgs |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, d |
| Ürün adı: | PCD/PCBN HSS Malzeme Taşlama için Otomatik Kesici Takımlar Öğütücü |
Elmas Aletler Kaynak İçin Gelişmiş Vakum Lehimleme Akısı
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Uygulama: | pcd/pcbn malzeme lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41 |
Yüksek Mukavemetli PCBN PCD Aletleri Vakum Lehimleme Makinesi Su Soğutma
| Ürün adı: | Yüksek Mukavemetli PCBN PCD Aletleri Vakum Lehimleme Makinesi En Çok Satan |
|---|---|
| Model numarası.: | ZT-ZKHJ180E |
| Başvuru: | PCD PCBN ELMAS TAKIMLAR LEHİMLEME |
PCD PCBN Elmas Aletler İnce Daimond Kupası Taşlama Tekerleği, CBN Taşlama Tekerleği 6A2
| Başvuru: | PCD PCBN ELMAS TAKIMLAR TAŞLAMA |
|---|---|
| Marka: | CHN-ÜST |
| İsim: | Öğütme tekerleği |
Online Sistem 17 İnç Monitör ile 2.2KW 380V CNC Taşlama Makinesi
| Marka: | CHN-ÜST |
|---|---|
| Model numarası.: | ZT-90 |
| Başvuru: | PCD PCBN elmas aletleri taşlama |
PCD, PCBN, Çimentolu Karbür için Fiber Lazer Gücü 800W CNC Kesme Makinesi
| Ürün adı: | 2 Yıl Garantili Lazer Gücü 800W Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut: | 1500*920*1640mm |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Dört Kare Güç Kablolu 380V 50Hz Cnc Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Ürün adı: | 2022 Yeni Model Cnc Metal Fiber Lazer Metal Kesim Makinesi |
|---|---|
| soğutma modu: | Su Soğutma |
| masa seyahati: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Vakum Lehimleme PCBN Kesici Aletler Yüksek Verimli Lehimleme Hizmeti
| İsim: | PCD/PCBN araçları için vakumlu lehimleme hizmeti |
|---|---|
| Lehimleme Tipi: | Vakumlu lehimleme |
| Lehimleme Çemberi süresi: | 90 dakikadan az |
Kaba ve İnce Taşlama İçin Endüstriyel Elmas Taşlama Taşları
| İsim: | Kaba ve İnce Taşlama için Çin Altın Tedarikçisi Endüstriyel Elmas Taşlama Taşları |
|---|---|
| Özelleştirilmiş: | Mevcut |
| Şekil: | fincan şeklinde |
PCBN Boş Aletler için CTSTC Fiber Lazer Kesim Yüksek Hassasiyet
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |

