Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd blank ] eşleşme 356 Ürünler.
İşletme ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir POLYCRYSTALLINE DIAMOND ahşap işleme kesicisi
| Model: | 1.0-10W |
|---|---|
| Density: | 3.52 G/cm3 |
| Size: | 60mm |
Pürüzsüz Yüzey İşlem PCBN Elmas Aletler Kesme CNC Taşlama
| Malzeme: | PCD+Karbür |
|---|---|
| Model numarası.: | DCGW11T304 |
| Başvuru: | PCD PCBN takımları kesme |
Karbür Kesme Aletleri için CE Sertifikalı 30mm Yükseklik Giydirme Cbn Taşlama Taşları
| İsim: | Soyunma taşı |
|---|---|
| Başvuru: | Taşlama çarkı pansuman |
| şekil: | Öğütme tekerleği |
380V 5 Eksen Taşlama Makinesi
| Uygulanabilir endüstri: | Aletler için Havacılık PCD Aracı\CNC |
|---|---|
| Pazarlama türü: | Sıcak Ürün 2021 |
| Renk: | Mavi |
Oline Sistemi 17 İnç Monitör ile 2200W 5 Eksenli CNC Öğütücü Yüksek Doğruluk
| Marka: | CTSTC |
|---|---|
| Model numarası.: | ZT-90CNC |
| Başvuru: | PCD PCBN elmas aletleri taşlama |
0-30mm Focus Adjusting Range Laser Engraving Machine for Stripping Wire 110×110mm Fast and Accurate Engraving
| Focus Adjusting Range: | 0-30mm |
|---|---|
| Output Power: | ≤100W |
| Operating System: | EZCAD |
1mm Kalınlık CNC Fiber Lazer Gravür Makinesi Doğru Konumlandırılmış
| lazer kaynağı: | Lif |
|---|---|
| CNC: | Evet |
| Başvuru: | Lazer Gravür, PCD/CBN monokristaller tırmıkta elmas çip |
300mm Çap Daimond Cup Taşlama Taşları 6A2 Taşlama Taşları Vitrifiye Bond
| Şekil: | fincan şeklinde |
|---|---|
| Boy: | 300*127mm |
| Aşındırıcı: | Elmas |
Ultra Sert Malzemeler İçin 20KW 960 Derece Vakumlu Lehimleme Makinesi
| Makine tipi:: | Vakum / Kaynak Lehim Makinası |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi: | Aletler için Havacılık PCD Aracı\CNC |
| Temel bileşenler: | Motor |
850 Derecelik Sıcaklıkta Ultra Sert Malzeme Vakum Lehimleme Yapıştır
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Başvuru: | pcd/pcbn malzeme lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41/720-41/850-41 |

