Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd blank ] eşleşme 356 Ürünler.
Kübik Bor Nitrür Kesici Aletler İçin 600mm / Min CNC Metal Kesme Hizmeti
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
Sert Malzemeler İçin Özelleştirilmiş CNC Metal Kesme Hizmeti 2D Şekil
| Lazer Tipi: | Lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
PCBN Araçları için CNC Metal Kesme Hizmeti
| Lazer Tipi: | lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
Masa Yolculuğu 200*200*60mm Fiber Laser Gravure Makinesi hava soğutma sistemi ve tüketilemez
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Air Cooling Engraving Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise Engraving Needs
| Interface: | USB |
|---|---|
| Cooling Method: | Air Cooling |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
PDC malzeme için CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Lazer Torna Makinesi
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Türü: | Fiber Lazer |
| Uygulama: | PDC lazer tornalama |
Üretim Atölyesi PDC malzeme cilalama işlemi için CNC fiber lazer kesme makinesi
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Türü: | Fiber Lazer |
| Uygulama: | PDC lazer tornalama |
PDC için Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensörü CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Modeli: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Tipi: | Fiber Lazer |
| Başvuru: | PDC lazer tornalama |
Yüksek Sıcaklık Vakumlu Lehimleme Makinesi CE Belgeli
| Ürün adı: | CE Belgesi Yüksek Sıcaklık Vakumlu Lehimleme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Ultra sert aletler kaynağı |
| garanti: | 1 yıl |

