Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd cnc fiber laser machine ] eşleşme 75 Ürünler.
PDC malzeme için CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Lazer Torna Makinesi
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Türü: | Fiber Lazer |
| Uygulama: | PDC lazer tornalama |
PCD/PCBN kesmek için CNC Metal Lazer Kesicisi ve Rexroth Rehber rayı
| Applicable Material: | Metal |
|---|---|
| Power: | 1500W |
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
Metal İşleme Fiber Lazer CNC Makinesi ±0.02mm Tekrarlanabilirlik Doğruluğu ve Yüksek Hassasiyet
| Power Supply: | AC380V/50Hz |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Voltage: | 220V |
PCD PCBN Diamond Tools için 30W Fiber Lazer Gravür Sistemi
| Model numarası.: | ZT-JGDK26 |
|---|---|
| Marka: | CHN-ÜST |
| lazer tipi: | fiber lazer |
Hava Soğutmalı Fiber Lazer Markalama Makinesi, Hassas Endüstriyel Markalama ve Kesme Uygulamaları İçin CNC Fiber Lazer Sistemi
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Tam Otomatik PCD PCBN CNC Fiber Lazer Kesim Ekipmanları CNC Makinesi
| Başvuru: | lazer kesim |
|---|---|
| İsim: | Tam Otomatik PCD PCBN CNC Fiber Lazer Kesim Ekipmanları, Fiber Lazer CNC Makinesi |
| Lazer Kaynağı: | lif |
Talaş Kırıcı için Hava Soğutma 30w Fiber Lazer Gravür 1064nm
| modeli: | ZT-JGDK26 |
|---|---|
| lif türü: | fiber lazer |
| Başvuru: | PCD PCBN elmas lazer gravür |
Dört Kare Güç Kablolu 380V 50Hz Cnc Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Ürün adı: | 2022 Yeni Model Cnc Metal Fiber Lazer Metal Kesim Makinesi |
|---|---|
| soğutma modu: | Su Soğutma |
| masa seyahati: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Fiber CNC Lazer 600mm/dak Manuel Kesim Kafası Süper Sert Malzeme Kesimi
| Çalışma Tezgahı Maksimum Yük Kapasitesi: | ≤15kgs |
|---|---|
| Maksimum Kaldırma Hızı: | 600 mm/dak Manuel (standart) |
| Soğutma sistemi: | su soğutma |
0.005mm katman verimliliği Fiber Lazer Oyma Makinesi Hava soğutma Sistemi Fiber Lazer Tipi, Oyma Performansı için tasarlanmıştır
| Power: | 10w |
|---|---|
| Cooling System: | Air-cooling |
| Productname: | Fiber Laser Engraving Machine |

