Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ pcd cnc fiber laser machine ] eşleşme 75 Ürünler.
Su Soğutuculu Ultra Sert Malzemeler İçin Endüstriyel Lazer Oyma Makinesi
| Ürün Adı: | Su Soğutuculu Ultra Sert Malzemeler İçin Endüstriyel Lazer Oyma Makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
PCD, PCBN, Çimentolu Karbür için Fiber Lazer Gücü 800W CNC Kesme Makinesi
| Ürün adı: | 2 Yıl Garantili Lazer Gücü 800W Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut: | 1500*920*1640mm |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Dört Eksen Stroklu Fiber Lazer Kesim Makinesi, 3000W PCD/PCBN Kesici
| Başvuru: | PCD/PCBN kesici |
|---|---|
| model: | 2022 yeni |
| sertifika: | CE, FDA |
30W Endüstriyel Lazer Gravür Makinesi PDC Lazer Gravür Makinesi Çin tedarikçisi
| Ürün adı: | 30W Endüstriyel Lazer Gravür Makinesi PDC Lazer Gravür Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kaynağı: | lif |
| Başvuru: | PDC gravür |
FDA Sertifikalı CNCc 1500x920x1640mm Fiber Metal Lazer Kesim Makinesi 380v
| Başvuru: | PCD/PCBN kesici |
|---|---|
| model: | 2022 yeni |
| sertifika: | CE, FDA |
Kendinden Geliştirilmiş Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi 380V CE sertifikalı
| Ürün adı: | CHN-TOP 2 yıl garantili Kendi geliştirdiği Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut: | 1500*920*1640mm |
| Güç: | 380V |
Satılık Ultra Sert Malzemeler Lazer Oyma Makinesi
| Ürün adı: | Satılık Ultra Sert Malzemeler Lazer Oyma Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
Yüksek talepte metal işleme için 220V Voltajlı Fiber CNC Lazer
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
|---|---|
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
PDC ZT-JGC200 için CNC Lazer Torna Makinesi
| modeli: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Tipi: | Fiber Lazer |
| Başvuru: | PDC lazer tornalama |

