Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 309 Ürünler.
850 Derecelik Sıcaklıkta Ultra Sert Malzeme Vakum Lehimleme Yapıştır
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Başvuru: | pcd/pcbn malzeme lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41/720-41/850-41 |
PCD/PCBN Aletleri İçin Birinci Sınıf Vakumlu Sert Lehim Pastası %27,25 Cu %12,5 In %1,25 Ti Bal.Ag
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Başvuru: | yüksek sıcaklıkta lehimleme |
| Renk: | şerit |
Büyük Stok PCBN Boş 2mm Kalınlık ADICO Boş Yüksek Korozyon Direnci
| İsim: | Polikristalin Kübik Bor Nitrür |
|---|---|
| kullanım: | PCBN Araçları |
| Başvuru: | Gri dökme demir, HSS, küresel dökme demir |
Özelleştirilmiş Vitrifiye Bond Elmas Taşlama Tekerleği Dresser Kupası Şekilli
| İsim: | Vitrifiye Bond Elmas Taşlama Taşı Şifonyer Kupası Şekilli Satışta |
|---|---|
| Başvuru: | Taşlama tekerleği şifonyer |
| garanti: | 6 ay |
PCD PCBN CVD Ultra Sert Elmas Aletler İçin Kaynak Akısı
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Uygulama: | pcd/pcbn malzeme lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41 |
Yüksek Hızlı Kararlı PCD Tornalama Uçları Taşlama Yüksek Verimlilik
| Uç Yarıçapı: | 0-100 mm |
|---|---|
| Taşlama Doğruluğu: | +/-0,005 mm |
| Taşlama Basıncı: | 0-450N Ayarlanabilir |
Elmas Aletler İçin Esnek Yüksek Hızlı PCD Taşlama Hizmeti Pürüzsüz
| Uç Yarıçapı: | 0-100 mm |
|---|---|
| Taşlama Doğruluğu: | +/-0,005 mm |
| Taşlama Basıncı: | 0-450N Ayarlanabilir |
Kaba ve İnce Taşlama İçin Endüstriyel Elmas Taşlama Taşları
| İsim: | Kaba ve İnce Taşlama için Çin Altın Tedarikçisi Endüstriyel Elmas Taşlama Taşları |
|---|---|
| Özelleştirilmiş: | Mevcut |
| Şekil: | fincan şeklinde |
Günde 1000 adet Yüksek Verimli Sürekli Çalışma PCD Taşlama
| Kapasite: | 1000 adet/gün |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN/Karbür Uçlar |
| Pasivasyon değeri: | 0.005 |

