Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
PCD, PCBN, Çimentolu Karbür için Fiber Lazer Gücü 800W CNC Kesme Makinesi
| Ürün adı: | 2 Yıl Garantili Lazer Gücü 800W Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut: | 1500*920*1640mm |
| soğutma modu: | Su Soğutma |
Fiber Lazer PDC Oyma Makinesi PDC CNC Kesme Makinesi
| Ürün adı: | Fiber Lazer PDC Gravür Yapma Makinesi PDC CNC Kesme Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
QCW800 Fiber Laser Modülü 4KW Toplam Güçlü Yüksek Hassasiyetli CNC Kesme Makinesi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Otomatik Lazer Odaklama Sistemi DXF Formatlı CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi Doğrudan İndirim ve Toplam Güç Tüketimi Yaklaşık 3600W Kesme Doğruluğunu Sağlıyor
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
Hassas endüstriyel metal imalat uygulamaları için metal CNC metal lazer kesici özel şekilli boru kesme makinesi
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Color: | White |
Tamamen Otomatik Yağlama Sistemi SMC Japonya Gaz Proporsiyonel Valfi ve Çalışma Alanı 1500x3000mm ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Color: | White |
|---|---|
| Cutting Thickness: | 0.2mm To 30mm (depending On Material And Power) |
| Working Range: | 1500x3000mm |
Servo ile Yüksek Hassasiyetli Döner Eksenli CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Metal Kesim Sonuçları Sağlar
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
Dört Kare Güç Kablolu 380V 50Hz Cnc Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Ürün adı: | 2022 Yeni Model Cnc Metal Fiber Lazer Metal Kesim Makinesi |
|---|---|
| soğutma modu: | Su Soğutma |
| masa seyahati: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
PDC için Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensörü CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Modeli: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Tipi: | Fiber Lazer |
| Başvuru: | PDC lazer tornalama |
Cnc Fiber Lazer Kesim Makinesi Lazer Gravür Kesim Makinesi
| Ürün adı: | Cnc Fiber Lazer Kesim Makinesi Lazer Gravür Kesim Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kaynağı: | lif |
| Kontrol metodu: | Yazılım |

