Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
HE MOSS Kontrol Sistemi CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 5mm Paslanmaz Çelik Kesme Kalınlığı Limit 380V/50Hz Voltaj
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
380V/50Hz Voltaj 5mm Paslanmaz Çelik Kesim Kalınlığı Sınırı için CNC Fiber Lazer Kesicisi
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Configuration: | 3-axis |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Hava Soğutmalı İş Mili CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi ve PDC Teknolojisi ile Sorunsuz Çalışma
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
Super sert kesme başlı ve CNC sistemi olan 380V lif lazer kesme makinesi
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
|---|---|
| Monitor Sistemi: | Endüstriyel Kamera + Optik Güçlendirme Sistemleri |
| Güç kaynağı: | 380V-3 Faz-5 Kablo 50Hz |
Windows tabanlı CNC sistemi ve kendi geliştirdiğiniz yazılım ile lif lazer kesme makineleri
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Rotary A Axis ve Otomatik Lazer Odaklama Sistemi ile 800W Lazer Kesme Makinesi
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
|---|---|
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Endüstriyel Kamera Optik Güçlendirme Sistemleri CNC Döner Axisli Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Odak sistemi: | Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü (iletilmelidir) |
|---|---|
| Toplam güç: | 4 kilovat |
| Monitor Sistemi: | Endüstriyel Kamera + Optik Güçlendirme Sistemleri |
Kendi geliştirdiği yazılım kontrol sistemi ile CNC fiber lazer kesme makinesi
| Güç kaynağı: | 380V-3 Faz-5 Kablo 50Hz |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
| Lazer Odak Sistemi: | Otomatik (Opsiyonel) |
Yazılım Kontrol Sistemi CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 380V 3 Faz 5 Tel 50Hz
| Monitor Sistemi: | Endüstriyel Kamera + Optik Güçlendirme Sistemleri |
|---|---|
| Toplam güç: | 4 kilovat |
| Güç kaynağı: | 380V-3 Faz-5 Kablo 50Hz |
Otomatik Lazer Odaklama Sistemi Fiber CNC Lazer Kesme Makinesi
| Odak sistemi: | Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü (iletilmelidir) |
|---|---|
| Lazer Odak Sistemi: | Otomatik (Opsiyonel) |
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |

