Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
Dönerli 800W CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi Dönerli A Eksenli Masa
| CNC sistemi: | X/Y/Z Yüksek Hassasiyetli Çıkarılabilir Çalışma Tezgahı, Döner A Ekseni |
|---|---|
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
| Güç kaynağı: | 380V-3 Faz-5 Kablo 50Hz |
Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü özel özel süper sert malzeme kesme başlı CNC fiber lazer kesme makinesi
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
PCD/PCBN İş Parçası Boyutları 1525 X 3050 Mm CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, 1500W Güç ve Tekrarlama Hassasiyeti ±0.02mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Soğutma Yöntemi Su Soğutmalı CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, Fransız MOTOREDUCER ile, 220V Gerilim
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
Otomatik Lazer Odaklama Sistemiyle 4 KW Güçlü Hassaslıklı Elyaf Lazer Çelik Metal Kesme Makinesi
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
|---|---|
| Lazer Odak Sistemi: | Otomatik (Opsiyonel) |
| Odak sistemi: | Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü (iletilmelidir) |
Bıçak Araçları için Testere Bıçağı CNC Taşlama Makinesi 360 Derece Bölümü
| Model numarası.: | ZT-90V |
|---|---|
| Marka: | CHN-ÜST |
| Malzeme: | dökme demir |
Metal 2.0mm Kalınlık CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Ultra Sert 380V
| sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Ürün adı: | Rekabetçi Fiyatlı CNC Fiber Lazer Ultra Sert Malzeme Kesici |
| lazer kaynağı: | Lif |
Sert Alaşım için CCD Monitör CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 6000W
| Başvuru: | lazer kesim |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kasa |
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
PCBN CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Uygulama: | lazer kesim |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme:: | Metal, Kristal, PCD/PCBN |
| Desteklenen Grafik Biçimi: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
Yüksek Çözünürlüklü Sensörlü 380V CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Çok Eksenli
| Başvuru: | lazer kesim |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kasa |
| Teslim süresi: | 5-8 gün |

