Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
Dönüş Ekseni CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 10KW Genel Belirlenmiş Güç Optik 2 Eksen
| Genel Nominal Güç: | 10KW |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi geliştirdiği PLC Kontrol Sistemi |
| Dönme Ekseni: | Servo Yüksek Hassasiyetli Dönme Ekseni |
Hassas Kesim İçin Fiber Lazer ve Schneider Servo Motorlu CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, 30 M/dak'ya Kadar Kesim Hızı
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Laser Cutting Head: | PRECITEC From Germany |
| Cuttingspeed: | Up To 30 M/min |
Lazer Dalga Uzunluğu 1064±5nm CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi, Tayvan YYC Delek ve Rak ve İthalatlı Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensörü Odaklama Sistemi
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Seçmeli Otomatik Lazer Odaklama Sistemi ve Metal Üretimi için Elektrikli Schneider ile 1500KG CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |
DSP Sistemli CNC Kontrolörü CNC fiber lazer kesicisi 1080nm dalga boyu metal işleme uygulamaları için hassas kesme makinesi
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Raytool Kontrollü Metal Çelik CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 1525 X 3050 Mm İş Parçası Boyutları
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
1525 X 3050 Mm İş Parçası Boyutları, 220V Gerilim ve 1500W Güçlü CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Dönüş Ekseni Servo Yüksek hassasiyetli Dönüş Ekseni CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi Denetleyici Raytool Boru Uzunluğu 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
1064±5nm Dalga Boylu ve Raytool Kontrollü Gelişmiş Fiber Lazer CNC Makinesi
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Üretim Atölyesi PDC malzeme cilalama işlemi için CNC fiber lazer kesme makinesi
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Türü: | Fiber Lazer |
| Uygulama: | PDC lazer tornalama |

