Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
800W lazer gücü ve 4 KW toplam gücü olan hassas CNC fiber lazer kesme makinesi
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Kendiliğinden geliştirilmiş CNC Sistemleri
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
|---|---|
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
| Lazer Sistemi: | Fiber Lazer Modülü QCW800 |
Gelişmiş 4 KW Fiber Cnc Lazer Fiber Lazer Kesme Makineleri
| CNC sistemi: | X/Y/Z Yüksek Hassasiyetli Çıkarılabilir Çalışma Tezgahı, Döner A Ekseni |
|---|---|
| Toplam güç: | 4 kilovat |
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
Kendi geliştirdiği CNC sistemi ve yüksek çözünürlüklü lazer sensörü ile CNC fiber lazer kesme makinesi.
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Cypcut Kontrol Sistemi CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, Kesim Performansını Sağlayan 8m Dakika Çalışma Hızına Sahiptir
| Working Speed: | 8m/ Minute |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Cnc Or Not: | CNC |
1080nm±5 Lazer Dalga Boyuna ve BECKHOFF Almanya Kontrolcüsüne Sahip Testere Dişli Platform CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, Metal İşleme Sağlar
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Su Soğutma Sistemli CNC Sistem Döner A Eksenli Elmas Kesim Makinesi
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
|---|---|
| lazer gücü: | 800W |
| Masa seyahati: | 220*220*100mm(X*Y*Z) |
QCW800 Lazer Sistemi ve Özelleştirilmiş Kesme Kafası ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Kesim hassasiyetini sağlayan CNC fiber lazer kesme makinesi için kendiliğinden geliştirilmiş CNC sistemi
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
Kendi geliştirdiği CNC sistemi ve hassas iş masası ile 800W Fiber Lazer Kesme Makinesi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |

