Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 321 Ürünler.
800W Fiber Lazer Kesme Makinesi, Sert Malzemeler için Uzmanlı Kesme Kafaları
| Toplam güç: | 4 kilovat |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
| Lazer Odak Sistemi: | Otomatik (Opsiyonel) |
Özel Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası ile 4KW Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Total Power: | 4 KW |
Yüksek çözünürlüklü kesim için hassas 800W Lazer Gücü CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Lazer Sistemi: | Fiber Lazer Modülü QCW800 |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
| lazer gücü: | 800W |
800W Endüstriyel Fiber Lazer Kesme Makinesi Windows CNC Sistemi ile
| Monitor Sistemi: | Endüstriyel Kamera + Optik Güçlendirme Sistemleri |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
| Lazer Sistemi: | Fiber Lazer Modülü QCW800 |
800W CNC Lazer Kesme Makinesi, Odaklama Sistemi ve Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafa
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
|---|---|
| Lazer Sistemi: | Fiber Lazer Modülü QCW800 |
| Lazer Odak Sistemi: | Otomatik (Opsiyonel) |
Hassas CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 380V-3 Faz-5 Tel 50Hz Güç kaynağı Kendi geliştirdiği Windows tabanlı CNC Sistemi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü Endüstriyel Kamera Optik Güçlendirme Sistemleri ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
380V 3 Fazlı 5 Tel 50Hz Otomatik Odaklama Sistemi ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Fransız MOTOREDUCER CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Metal için AC380V/50Hz Güç Kaynağı ve Teknolojisi
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |
AC380V / 50Hz CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 1525 X 3050 mm ağır metal kesimi için mükemmel
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Applicable Material: | Metal |
| Cooling Method: | Water Cooling |

