Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ cnc cutting machine ] eşleşme 309 Ürünler.
PCD PCBN Karbür Araçları Bardak Şekilli Elmas Giydirme Taşlı Yağ Taşı
| İsim: | PCD PCBN Karbür Araçları Bardak Şekilli Elmas Giydirme Taşlı Yağ Taşı |
|---|---|
| Başvuru: | Taşlama makinesi/Taşlama çarkı |
| Tip: | Aşındırıcı Disk |
Sertleştirilmiş Çelik İçin Tungsten Alaşımlı OEM Karbür Alet Uçları
| İsim: | Sert malzemenin Kesici için Tungsten Alaşım Yungsten Çelik Uçlar Taşlama Aletleri |
|---|---|
| Gövde malzemeleri: | Karbon tungsten alaşımı |
| Başvuru:: | MateL kesme |
Elmas Aletler Kaynak İçin Gelişmiş Vakum Lehimleme Akısı
| lehimleme sıcaklığı: | 750-900 derece |
|---|---|
| Uygulama: | pcd/pcbn malzeme lehimleme |
| Model numarası.: | 800-41 |
PCBN PCD Araçları Elmas Düzeltme Çarkı 6A2 Tipi Vertrrifed Bond
| Marka: | CHN-ÜST |
|---|---|
| Boy: | 150*40*40*10mm |
| Bağlamak: | dikey |
Yüksek hassasiyetli aletleri kasma tekerleği, alet bakımında keskin kenarları ve hassas boyutları korumak için tasarlanmıştır
| Compatibility: | Suitable For CNC Machines, Manual Grinders |
|---|---|
| Body Type: | Round |
| Diamond Width: | 3mm, 5mm, 10mm, 15mm, 20mm |
Dış Tornalama Kare Karbür Uçlar Sert Malzemeler Kesici Pcd Taşlama Aletleri
| İsim: | Sert Malzeme Kesici taşlama aletleri için Dış Tornalama Aletleri |
|---|---|
| Gövde malzemeleri: | Karbon tungsten alaşımı |
| Başvuru:: | PCD/PCBN kesme |
Orta Sertlik 1 Yıllık Garantisi ve Yüksek Sıvıcı Direnci ile PCD Boşluk
| Aşındırıcı Direnç: | Yüksek |
|---|---|
| Türü: | Yuvarlak |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
Ucu Yarıçapı 0-70mm PCD PCBN malzeme öğütücü öğütme tekerleği çapı 150mm ve tutarlı öğütme performansı için tasarlanmıştır
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
PCBN PCD Öğütücü Ultra Sert Malzeme Takım Öğütücü Yüksek Verimlilik
| Model numarası.: | ZT-90CNC |
|---|---|
| Doğrusal Slayt: | SCHNEEBERGER |
| redüktör: | Yaskava |
Gri Dökme Demir HSS Nodüler Dökme Demir için ADICO PCBN Boş 1.6 2.0 3.2mm Kalınlık
| İsim: | Gri Dökme Demir, HSS, Sfero Dökme Demir için 1.6/2.0/3.2mm Kalınlığında ADICO PCBN Körüğü |
|---|---|
| kullanım: | PCBN Araçları |
| Başvuru: | Gri dökme demir, HSS, küresel dökme demir |

