Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 326 Ürünler.
Kendi geliştirdiği CNC sistemi ve yüksek çözünürlüklü lazer sensörü ile CNC fiber lazer kesme makinesi.
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Dönüş Ekseni Servo Yüksek hassasiyetli Dönüş Ekseni CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi Denetleyici Raytool Boru Uzunluğu 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Lazer Dalga Uzunluğu 1064±5nm CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi, Tayvan YYC Delek ve Rak ve İthalatlı Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensörü Odaklama Sistemi
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Servo Motor Schneider fiber laser cnc makinesi üç fazlı 380V 50Hz 60Hz güç talebi otomatik lazer kesme teknolojisi
| Drawing Programming Mode: | AI, DWG, PLT, DXF Format Import Directly |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Servo Motor: | Schneider |
Gelişmiş 4 KW Fiber Cnc Lazer Fiber Lazer Kesme Makineleri
| CNC sistemi: | X/Y/Z Yüksek Hassasiyetli Çıkarılabilir Çalışma Tezgahı, Döner A Ekseni |
|---|---|
| Toplam güç: | 4 kilovat |
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi kendine geliştirilen, Windows tabanlı CNC sistemi |
Hassas CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 380V-3 Faz-5 Tel 50Hz Güç kaynağı Kendi geliştirdiği Windows tabanlı CNC Sistemi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü Endüstriyel Kamera Optik Güçlendirme Sistemleri ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü özel özel süper sert malzeme kesme başlı CNC fiber lazer kesme makinesi
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
380V 3 Fazlı 5 Tel 50Hz Otomatik Odaklama Sistemi ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Fransız MOTOREDUCER CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Metal için AC380V/50Hz Güç Kaynağı ve Teknolojisi
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |

