Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 326 Ürünler.
Tamamen otomatik yağlama sistemi metal işleme işlemleri için konumlandırma doğruluğunu ±002mm sağlayan CNC fiber lazer kesicisi
| Lubrication System: | Fully Automatic |
|---|---|
| Gas Proportional Valve: | SMC (Japan) |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
CVD / Safir için Mermer Taban Masa CNC Fiber Lazer Kesici
| Başvuru: | Ultra sert malzeme kesimi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 2 yıl |
3 Eksenli Profesyonel PDC Lazer Kesim ve Oyma Makinesi
| Ürün adı: | 3 Eksenli Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi PDC Profesyonel Gravür |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
3 Eksenli Optik 2 Eksenli Cnc Fiber Lazer Kesim ve Oyma Makinesi
| Ürün adı: | 3 Eksenli Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi PDC Profesyonel Gravür |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Sertifika: | CE, FDA |
Çalışma Hızı 8m Dakikalık CNC fiber lazer kesicisi Endüstriyel metal imalat süreçleri için idealdir
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
Tayvan YYC Gear And Rack Transmission cnc metal lazer kesicisi paslanmaz çelik karbon çelik ve çeşitli metal malzemeleri kesmek için inşa edildi
| Laser Power: | 1-12KW |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min Manual (standard) |
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
Su Soğutma Sistemli CNC Sistem Döner A Eksenli Elmas Kesim Makinesi
| Kesme Kafası: | Özel Özel Süper Sert Malzeme Kesme Kafası |
|---|---|
| lazer gücü: | 800W |
| Masa seyahati: | 220*220*100mm(X*Y*Z) |
Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensörlü CNC Metal Lazer Kesici, Metal İşleme ve Hassas Endüstriyel Kesim Görevleri için Tasarlanmıştır
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
İsviçre Raytools Kesme Başlı fiber lazer cnc makinesi, metal tabakası kesimi için optimize edilmiş tekrarlanabilirlik doğruluğu artı eksi 0.02mm sağlar
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
Servo Yüksek hassasiyetli dönme ekseni CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi 100 W PLC Kontrol Sistemi
| Odak sistemi: | İthal Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensör |
|---|---|
| Lazer Kaynağı: | Fiber |
| Dönme Ekseni: | Servo Yüksek Hassasiyetli Dönme Ekseni |

