Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 326 Ürünler.
Otomatik lazer odaklama sistemi seçmeli cnc fiber lazer kesicisi Tayvan YYC Gear And Rack iletim ve hassas metal işleme
| Cutting Materials: | Stainless Steel Carbon Steel Etc |
|---|---|
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
| Laser Power: | 1-12KW |
HE MOSS Kontrol Sistemli CNC Metal Lazer Kesici ile 100m/dak. Hassas Kesim
| Laser Source Brand: | Trumpf |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
3 eksenli konfigürasyon ve maksimum hız 100m/min ile hassas kesme lif lazer CNC makinesi
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
1525 X 3050 Mm İş Parçası Boyutları, Portal Çift Tahrik Yapısı Tasarımına Sahip CNC Metal Lazer Kesici
| Material: | PDC |
|---|---|
| Total Power: | 20KW |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
1064±5nm Dalga Boylu ve Raytool Kontrollü Gelişmiş Fiber Lazer CNC Makinesi
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Hava Soğutmalı Fiber Lazer Markalama Makinesi, Hassas Endüstriyel Markalama ve Kesme Uygulamaları İçin CNC Fiber Lazer Sistemi
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Endüstriyel Metal Ahşap Plastik Kesim ve İşaretleme için Hassas Performanslı CNC Fiber Lazer Gravür Makinesi
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Otomatik Lazer Odaklama Sistemi ve Döner A Ekseni ile Hassas Kesme Lifesi CNC Lazer Kesicisi
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
1mm Kalınlık CNC Fiber Lazer Gravür Makinesi Doğru Konumlandırılmış
| lazer kaynağı: | Lif |
|---|---|
| CNC: | Evet |
| Başvuru: | Lazer Gravür, PCD/CBN monokristaller tırmıkta elmas çip |
Yüksek çözünürlüklü lazer sensörü odaklama sistemi CNC fiber lazer makinesi
| Odak sistemi: | İthal Yüksek Çözünürlüklü Lazer Sensör |
|---|---|
| Yazılım kontrol sistemi: | Kendi geliştirdiği PLC Kontrol Sistemi |
| Lazer Kaynağı: | Fiber |

