Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
anahtar kelimeler [ laser cutting service ] eşleşme 326 Ürünler.
Süper sert malzeme kesme CNC fiber lazer makinesi özel özel kesme başlı ve döner A ekseni ile
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
1064±5nm Lazer Dalga Boyu CNC Fiber Lazer Kesici, 3-9m Boru Uzunluğu Metal Kesme Uygulamaları İçin
| Total Power: | 20KW |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
DSP Sistemli CNC Kontrolörü CNC fiber lazer kesicisi 1080nm dalga boyu metal işleme uygulamaları için hassas kesme makinesi
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
1080nm±5 Lazer Dalga Boyuna ve BECKHOFF Almanya Kontrolcüsüne Sahip Testere Dişli Platform CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, Metal İşleme Sağlar
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Gantry Double Drive Structure fiber laser cnc machine designed for and metal cutting operations
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
QCW800 Fiber Laser Modülü 4KW Toplam Güçlü Yüksek Hassasiyetli CNC Kesme Makinesi
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
PDC malzeme için CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Lazer Torna Makinesi
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Türü: | Fiber Lazer |
| Uygulama: | PDC lazer tornalama |
Kendinden Geliştirilmiş Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi 380V CE sertifikalı
| Ürün adı: | CHN-TOP 2 yıl garantili Kendi geliştirdiği Ultra Sert Malzeme Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut: | 1500*920*1640mm |
| Güç: | 380V |
Kübik Bor Nitrür Araçları İçin 2D Şekil Dar Kerf PCD Lazer Kesim
| Lazer Tipi: | lif |
|---|---|
| Malzeme: | PCD/PCBN |
| Kesme Ekipmanları: | ZT-JGQG6SE |
PDC ZT-JGC200 için CNC Lazer Torna Makinesi
| modeli: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Elyaf Tipi: | Fiber Lazer |
| Başvuru: | PDC lazer tornalama |

