Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
Tamamen otomatik yağlama sistemi metal işleme işlemleri için konumlandırma doğruluğunu ±002mm sağlayan CNC fiber lazer kesicisi
| Lubrication System: | Fully Automatic |
|---|---|
| Gas Proportional Valve: | SMC (Japan) |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Alüminyum Alaşımları Lehimleme için Tasarlanmış İndüksiyonlu Isıtma Vakum Lehimleme Makinesi Güç Kaynağı 380V 3 Faz 5 Telli Tutarlı Sonuçlar Sağlar
| Power Supply: | 380V-3Phases-5Wires |
|---|---|
| Mode: | 2025 New |
| Operating Mode: | Manual/Automatic |
Tamamen Otomatik Yağlama Sistemi SMC Japonya Gaz Proporsiyonel Valfi ve Çalışma Alanı 1500x3000mm ile CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Color: | White |
|---|---|
| Cutting Thickness: | 0.2mm To 30mm (depending On Material And Power) |
| Working Range: | 1500x3000mm |
2022 Havacılık PCD Aracı için Uygun Vakum Lehimleme Ekipmanı CNC Araçları Teslim Etme ve Kesin Lehimleme Çözümleri
| Vacuum Level: | ≤5Pa |
|---|---|
| Mode: | 2025 New |
| Condition: | 2022 New |
Hassas endüstriyel metal imalat uygulamaları için metal CNC metal lazer kesici özel şekilli boru kesme makinesi
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Color: | White |
Genellikle Metalik veya Siyah PCD TAKIMLAR, Endüstriyel İşleme ve Performans İçin Son Derece Yüksek Sertlik Sağlar
| Micro Size: | 5um/10um/25um |
|---|---|
| Key Word: | PCD BLANK |
| Availability: | In Stock |
Son Derece Yüksek Sertlikte PCD Boşluk İşleme, İsteğe Bağlı Özelleştirme, Endüstriyel Kesme Çözümleri İçin Uygun
| Toughness: | Good |
|---|---|
| Hardness: | Extremely High |
| Key Word: | PCD BLANK |
Yoğunluk 3,52 Gcm3 Hassas İşleme İçin Geliştirilmiş, Yüksek Aşınma Direnci ve Boyutsal Doğruluk Sağlayan PCD Uçlar
| Material: | Polycrystalline Diamond |
|---|---|
| Availability: | In Stock |
| Key Word: | PCD BLANK |
Tipik olarak Metal veya Siyah PCD Boşluk ± 0.01 mm Toleransı Precision Cutting ve Endüstriyel Araç Üretimi için tasarlanmıştır
| Finish: | Blank |
|---|---|
| Granularity: | 10um |
| Application: | Cutting, Drilling, Machining |
Son Derece Yüksek Sertlikte PCD BOŞ Mikro Boyut 5um 10um 25um Hassas Kesici Takım Malzemesi Endüstriyel Uygulamalar İçin Uygun
| Density: | 3.52 G/cm3 |
|---|---|
| Thinckness: | 3.2mm |
| Tolerance: | ±0.01 Mm |

