Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
1500KG CNC Metal Lazer Kesicisi İsteğe bağlı Paketler Çeşitli Metal Kesme Gereksinimlerini Halledebilen Çok yönlü Makine
| Coolingmethod: | Water Cooling |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Electrical: | Chneider |
2 Yıl Garanti Vakum Lehim Makinesi Paslanmaz Çelik Oda Malzemesi Vakum Sızdırmazlık ve Metal Lehimleme İşlemleri Sağlar
| Applications: | Aerospace, Automotive, Electronics, Tooling |
|---|---|
| Chamber Size: | 180*500mm |
| Controlsystem: | PLC Touch Screen |
1600 950 900 Vacuum Brazing Machine Vacuum Welding Brazing Machine With 2 Years Guarantee Sürekli Brazing için tasarlanmıştır
| Model No: | ZT-ZKHJ180II |
|---|---|
| Atmospheretype: | Vacuum Or Inert Gas |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Pnömatik Sistemi JAPON SMC PCD PCBN malzemeleri öğütücü paketleme boyutu 1850 2100 1650mm hassasiyet ve uzun ömürlülük için tasarlanmıştır
| Angle Encoder: | FAGOR |
|---|---|
| Dust Collection System: | Dual HEPA Filter Vacuum |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
Paketleme Boyutu 1850 2100 1650mm PCD Hızlama Makinesi CNC Kontrol Sistemi ZT 180V Otomatik Endüstriyel Araç Hızlama Ekipmanı
| Model No: | ZT-180V |
|---|---|
| Power: | 3KW |
| Max Grinding Diameter: | 200 Mm |
2 Yıllık Garantisi Paslanmaz çelik oda malzemesi kullanan vakumlu lehimleme cihazı tutarlı ve lehimlenmiş eklemler sağlar
| Controlsystem: | PLC Touch Screen |
|---|---|
| Chambermaterial: | Stainless Steel |
| Brazing Process: | Vacuum Brazing |
PLC Dokunmatik Ekran Kontrollü Vakum Lehimleme Makinesi, Paslanmaz Çelik Hazne ve 600 Adet/Çevrim CNGA1204 Lehimleme Kabiliyetine Sahip
| Brazing Process: | Vacuum Brazing |
|---|---|
| Brazing Capability: | CNGA1204 Appr. 600pcs/cycle |
| Heatingmethod: | Induction/Resistance/Furnace |
Pnömatik Sistem JAPON SMC PCD Hızlama Makinesi Max Hızlama Çapı 200 mm Uyumlu Havacılık PCD Aracı CNC Araçları
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Tip Radius: | 0-70mm |
| Minimum Order: | 1 Set |
Elektronik Cihaz Üretim Süreçleri İçin Tasarlanmış Su Soğutmalı Vakum Lehimleme Ekipmanı Ölçüleri 1020 680 1130
| Size: | 1600*950*900 |
|---|---|
| Coolingmethod: | Water Cooling |
| Controlsystem: | PLC Touch Screen |
Kesici takımların ve elmas malzemelerin işlenmesi için tasarlanmış, tutarlı doğruluk sağlayan 1500 Kg PCD taşlama makinesi
| Packing Size: | 1850*2100*1650mm |
|---|---|
| Pneumatic System: | JAPAN SMC Brand |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |

