Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
Etkin sıcaklık 760C Vakum Brazing Paste, üretimdeki ince kesimlerin ve hassas bileşenlerin brazing için uygundur
| Renk: | gümüş grisi |
|---|---|
| Lehimleme malzemesi: | PCD PCBN karbür takımlar lehimleme |
| paket: | Şırınga/Tüp |
Yüksek hassasiyetli işleme ve imalat süreçlerinde tutarlı performans için optimize edilmiş 10um Grit Boyutlu PCD Aletleri
| Density: | 3.52 G/cm3 |
|---|---|
| Model: | 1.6-FS |
| Grit Size: | 10um |
PCD, yüksek kimyasal inertliği içeren, hassas endüstriyel kesim ve işleme performansı için tasarlanmış boş
| Diamond Thickness: | 0.5-08mm |
|---|---|
| Model: | 1.6-FS |
| Density: | 3.52 G/cm3 |
Orta aşınma direnci PCD İÇERİLERİ İsteğe göre özelleştirme ve kesme performansı için hassaslıklı mühendislik ekleri
| Abrasive Resistance: | Middle |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Customization: | Available On Request |
Yoğunluğu 352 Gcm3 ve Orta Aşınma Direnci ile Yüksek Kimyasal Ataletli Elmas (PCD) Boşluğu, Hassas Aletler İçin Uygundur
| Abrasive Resistance: | Middle |
|---|---|
| Key Word: | PCD BLANK |
| Customization: | Available On Request |
1080nm±5 Lazer Dalga Boyuna ve BECKHOFF Almanya Kontrolcüsüne Sahip Testere Dişli Platform CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi, Metal İşleme Sağlar
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Gantry Double Drive Structure fiber laser cnc machine designed for and metal cutting operations
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
DSP Sistemli CNC Kontrolörü CNC fiber lazer kesicisi 1080nm dalga boyu metal işleme uygulamaları için hassas kesme makinesi
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
PCD BLANK Grit Boyutu 10um, hassas kesme aracı uygulamaları ve endüstriyel imalat için optimize edilmiştir
| Operatingtemperature: | Up To 700°C |
|---|---|
| Wearresistance: | Excellent |
| Abrasive Resistance: | Middle |
Seçmeli Otomatik Lazer Odaklama Sistemi ve Metal Üretimi için Elektrikli Schneider ile 1500KG CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |

