Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
Max İşleme Derinliği ≤1mm ile tasarlanmış, tel işleme görevlerini destekleyen 110×110mm PDC tel soyma makinesi
| Fiber Type: | Fiber Laser |
|---|---|
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
| Wavelength: | 10640nm |
0.005mm katman verimliliği Fiber Lazer Oyma Makinesi Hava soğutma Sistemi Fiber Lazer Tipi, Oyma Performansı için tasarlanmıştır
| Power: | 10w |
|---|---|
| Cooling System: | Air-cooling |
| Productname: | Fiber Laser Engraving Machine |
Endüstriyel Metal Ahşap Plastik Kesim ve İşaretleme için Hassas Performanslı CNC Fiber Lazer Gravür Makinesi
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Ucu Yarıçapı 0-70mm PCD PCBN malzeme öğütücü öğütme tekerleği çapı 150mm ve tutarlı öğütme performansı için tasarlanmıştır
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Açı Encoder FAGOR PCD SCHNEEBERGER doğrusal sistemi ve 150mm kesme aletleri kesme için öğütme tekerleği çapı ile öğütme makinesi
| Linear: | SCHNEEBERGER |
|---|---|
| Accuracy: | ±0.005 Mm |
| Pixel Size: | 3.75um*3.75um |
150mm Taşlama Diski Çapı PCD Taşlama Makinesi 5 Eksen Çok Fonksiyonlu Takım Bileme Ekipmanı Karmaşık Şekiller İçin Tasarlanmıştır
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
| Toolmaterial: | Polycrystalline Diamond (PCD) |
SCHNEEBERGER Lineer PCD Taşlama Makinesi, Maksimum Taşlama Çapı 150 Mm ve Artı Eksi 0.005 Mm Hassasiyet ile Hassas İşler İçin İdeal
| Toolmaterial: | Polycrystalline Diamond (PCD) |
|---|---|
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
| Angle Encoder: | FAGOR |
Hava Soğutmalı Fiber Lazer Markalama Makinesi, Hassas Endüstriyel Markalama ve Kesme Uygulamaları İçin CNC Fiber Lazer Sistemi
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Maksimum taşlama çapı 150 mm PCD taşlama makinesi, elmas takımların hassas taşlanmasını sağlayan ±0.005 mm hassasiyet
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Linear: | SCHNEEBERGER |
| Machine Name: | ZT-90V CNC Saw Blade Grinding Machine |
çok yönlü 10w lazer gravür makinesi, birden fazla malzemede gravür, kesme ve işaretleme uygulamaları için mükemmeldir
| Stripping Wire: | 110×110mm |
|---|---|
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
| Cnc Or Not: | Yes |

