Tüm ürünler
-
StevenCHN-TOP çok iyi hizmet sunuyor ve ürünler bize çok yardımcı oluyor -
S.N. SharmaCHN-TOP makinesi, Çin makineleri için izlenimimi geliştirmeme yardımcı oluyor -
MikeEn iyi fiyata en iyi ürünler, CHN-TOP aferin!
Yüzey Kabalığı Ra0.1um PCD AÇAĞLARI Kalınlığı 0.5mm-10mm Hassas kesim ve dayanıklı işleme çözümleri için tasarlanmıştır
| Model: | 1.6-FS |
|---|---|
| Bondingmethod: | Sintered With Carbide Substrate |
| Guarranty: | 1 Year |
Mükemmel aşınma direnci sunan Ra0.1um Yüzey Pürüzlülüğü PCD Boşluğu, 0.5 ila 08 mm elmas kalınlığı, metal işleme aletleri için uygundur
| Chemical Stability: | High |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Surface Roughness: | Ra<0.1um |
Elmas Katmanı 0.4-0.6mm PCD İÇERLER Üstün aşınma direnci ve uzun araç ömrü sağlamak için tasarlanmış kesme bileşenleri
| Surface Roughness: | Ra<0.1um |
|---|---|
| Size: | Various Sizes Available |
| Coating: | Usually Uncoated |
Mükemmel aşınma direnci 10u çöp boyutu ve yüksek kimyasal istikrarlılığı ile hassas işleme uygundur
| Bondingmethod: | Sintered With Carbide Substrate |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Size: | Various Sizes Available |
Kalınlık 0.5mm ila 10mm PCD BOŞ ÇEŞİTLİ BOYUTLAR Üretimde Hassas İşleme ve Kesme İşlemleri İçin Uygun
| Thickness: | 0.5mm-10mm |
|---|---|
| Wearresistance: | Excellent |
| Bondingmethod: | Sintered With Carbide Substrate |
600mm X 600mm X 600mm Vakum Lehimleme Cihazı 2022 Gelişmiş Proses Stabilitesine Sahip Vakum Lehimleme Makinesi
| Vacuum Level: | ≤5Pa |
|---|---|
| Application Industry: | Aeronautical PCD Tool\CNC For Tools |
| Brazingmaterialcompatibility: | Copper, Silver, Aluminum Alloys |
Sacın işlenmesi için maksimum 1.0G ivme sağlayacak şekilde tasarlanmış, 0.02 mm hassasiyetinde fiber lazer CNC makinesi
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Maximum Acceleration: | 1.0G |
2022 Metal birleştirme ve gelişmiş süreç istikrarı için tasarlanmış endüksiyon ısıtma yöntemi kullanan vakumlu kaynak makinesi
| Condition: | 2022 New |
|---|---|
| Mode: | 2025 New |
| Dimension: | 1020*680*1130 |
Servo ile Yüksek Hassasiyetli Döner Eksenli CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi Metal Kesim Sonuçları Sağlar
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
PLC Kontroll Sistemi Vakum Lehimleme Makinesi 380V Güç Kaynağı Hassas Metal Birleştirme İçin Sağlam Vakum Lehimleme Ekipmanı
| Vacuum Level: | ≤5Pa |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Size: | 1600*950*900 |

